Rodzice o nas

Dorota i Bartek Anioł
W placówkach Fregata jesteśmy już od 9 lat. Nasza córka skończyła w 2022 r. Szkołę dla Dziewcząt, synowie zaś ukończyli przedszkole i obecnie uczęszczają do drugiej i czwartej klasy. Chłopaki chętnie chodzą do szkoły, uwielbiają zajęcia sportowe i techniczne. Szczególnie wyczekują codziennych przerw rekreacyjnych na dworze. Chłopaki mają wspaniały kontakt z wychowawcami i nauczycielami, którzy są dla nich autorytetami. Ta szkoła to świetne miejsce dla chłopięcych dzikich serc!
Iwona i Piotr Czerneccy
Fregata. Tutaj nasze dzieci i my czujemy się bezpiecznie. Dobry kontakt z nauczycielami, zawsze gotowymi do współpracy, wyjątkowy kontakt pomiędzy Rodzicami rówieśników. Ich czujność są nieocenione, szczególnie podczas wyzwań i niespodzianek wychowawczych. Cieszymy się, że nasze dzieci mogą wzrastać wśród wartości, o które dbamy wszyscy w domu i w szkole.
Małgorzata i Łukasz Balwiccy
W Szkole dla Chłopców Fregata uczyło się dwóch naszych synów (obecnie licealistów), trzeci syn uczęszcza do klasy V. W każdym z nich dostrzegamy cechę wytrwałości, uporu w dążeniu do celu oraz pasję, które to cechy z powodzeniem wzmacniała Fregata. Nasi licealiści są dobrze ukształtowani w wartościach, chętni do działalności społecznej, otwarci na wiele dobrych inicjatyw. Są to postawy, które zawdzięczamy nauce we Fregacie. Fregata mocno tkwi w naszych synach, a my we Fregacie.
Beata i Wojciech Kowalczyk
Do Szkoły dla Chłopców Fregata dołączyliśmy w tym roku szkolnym. Nasz najstarszy syn – Samuel chodzi do pierwszej klasy. To co nas osobiście ujęło w tej szkole i sprawiło, że wybraliśmy dla naszego syna właśnie to miejsce, to fakt, że panuje tu wspaniała rodzinna atmosfera. Zajęcia organizowane są na bardzo dobrym poziomie, a nauczyciele są świetnie zorganizowani i wkładają wiele wysiłku i serca w to co robią. Chłopcy mają możliwość uczestniczenia w wielu kołach zainteresowań np. Kółko rycerskie, Technika, Papercraft. Zajęcia te odbywają się na terenie szkoły do godziny 15.30, co z logistycznego punktu widzenia jest rozwiązaniem idealnym. Szczególnie pozytywnie oceniamy przerwy na zewnątrz, podczas, których chłopcy mogą się po prostu wybiegać. Spotkania tutoringowe z nauczycielem są dla nas dużym wsparciem i stanowią doskonałą przestrzeń współpracy nad rozwojem indywidualnych potrzeb naszego syna. Jednocześnie jest wiele inicjatyw dodatkowych, które umożliwiają integrację całej społeczności szkoły – rodziców, uczniów i nauczycieli. Szkoła dla Chłopców Fregata to miejsce, gdzie chłopcy wzrastają wśród wartości niezbędnych do dobrego życia, egzystowania w rodzinie, w społeczeństwie i w otaczającym świecie.