Jakub i Łukasz zostali laureatami Wojewódzkiego Konkursu z matematyki organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Gdańsku!
Dziś zostały ogłoszone wyniki konkursu, którzy uczniowie pisali zaledwie przed tygodniem. Jakub uzyskał 100% punktów, a Łukasz 95%. To zdecydowanie więc więcej, niż wymagany próg punktowy.
Wielki sukces naszych ósmoklasistów, oparty na ich wytrwałości i pracowitości. Jesteśmy z Was dumni!
Wielkie gratulacje także dla rodziców wspierających synów oraz p. Karola Dampsa nauczyciela matematyki, który poświęcił wiele godzin na pracę z uczniami podczas zajęć pozalekcyjnych.
Jakub i Łukasz dołączają do grona naszych tegorocznych laureatów. Jest ich już czterech: z matematyki, geografii i biologii.
Tytuł laureata konkursów kuratoryjnych jest potwierdzeniem ogromnej wiedzy uczniów. Otwiera także przed nimi drzwi szkół ponadpodstawowych, bo przyjmowani są do nich w pierwszej kolejności.
Już wkrótce rozpoczynamy przygotowania do kolejnych, przyszłorocznych konkursów w ramach szkolnego programu Talenty Fregaty.

Karol Damps, nauczyciel matematyki